Ключові переваги використання послуги аутстафінг

1690
Ключові переваги використання послуги аутстафінг

Аутстафінг – це бізнес-модель, за якої компанія наймає співробітників через стороннього постачальника послуг для роботи або над конкретним проектом чи завданням, або виводить/наймає певну групу персоналу, яка не відіграє ключову роль в діяльності компанії, а виконує супутні функції.

Використання аутстафінгу має значний ряд переваг:

Економія коштів: Аутстафінг дозволяє компаніям заощаджувати на витратах на підбір, навчання та утримання працівників.

Гнучкість: Компанії можуть легко збільшувати або зменшувати свою робочу силу відповідно до мінливих потреб, без тягаря звільнення або найму нових працівників, що в свою чергу допомагає їм заощаджувати витрати та ефективно управляти своїм бюджетом.

Зменшення адміністративного навантаження: Аутстафінгові провайдери беруть на себе всі адміністративні завдання, включаючи нарахування заробітної плати, сплату податків та виплати, ведення кадрового діловодства, забезпечення функціонування системи управління охороною праці, що дозволяє замовнику послуги зосередитися на своїй основній діяльності.

Швидший вихід на ринок: Аутстафінг може допомогти бізнесу швидше вивести свої продукти та послуги на ринок, найнявши через аутстафінгову компанію команду досвідчених фахівців, які можуть негайно приступити до роботи.

Збільшення фокусу на ключових компетенціях: Аутстафінг може допомогти компаніям зосередитися на своїх ключових компетенціях, оскільки вони можуть делегувати непрофільну діяльність аутстафінговій команді і зосередитися на своїй основній діяльності.

Таким чином, аутстафінг може бути ефективною стратегією для компаній, які прагнуть скоротити витрати та час і зосередитися на ключових компетенціях, а взамін отримати необхідну кількість персоналу.

Однак для забезпечення успішного партнерства важливо ретельно оцінити постачальника аутстафінгу, встановити чіткі очікування та налагодити ефективну комунікацію. В цьому Вам допоможуть працівники групи компаній OBG.

Завітайте до нас на сайт: https://www.obgroup.com.ua/

Або зв’яжіться за телефоном чи по e-mail:

+ 38 044 591 56 56

info@obgroup.com.ua

Марія ДРОЗДЮК,

Керуючий партнер OBGroup,

Експерт із застосування кадрових технологій

54321
(0 votes. Average 0 of 5)